| Strongman a întrebat:

As vrea sa imi iau un handsfree Bluetooth si as vrea sa stiu daca ele sunt universale sau trebuie sa tin cont de modelul telefonului. DAU FUNDA! Va rog am nevoie plzzzz

Răspuns Câştigător
| bogdandinpitesti a răspuns:

Exista si handsfree universale, dar nu ti le recomand. In general cele universale nu sunt facute de producator si risti sa nu primesti calitatea asteptata. Daca vrei sa iei un handsfree bun, cumpara unul produs sub brandul telefonului. Atentie! Verifica inainte daca este compatibil cu telefonul tau!

1 răspuns:
| Gabii_2437 a răspuns:

Poi ele se cumpara dupa modelul telefonuluui`winking
Cauta sh pe net sh vei gasi dif modele pentru dif telefoana`love struck

Fundaa`love struck blushing?