| inflicted a întrebat:

Bateriile externe sunt universale sau trebuie sa iau special pentru modelul telefonului meu?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt universale.

| gabicoo a răspuns:

Sunt universale.
Vezi că sunt în perioada asta la promoție in magazinele Carrefour!

| hardspeed051 a răspuns:

Bateriile externe poti sa le folosesti pentru fiecare telefon.

Eu am de la hama si folosesc pe telefoane de tip Samsung si nu este nici o problema cu telefoane.Nu conteaza ce tip de baterie externa este, iti recomanda sa iti iei una de la o firma cunoscuta.