| midnight a întrebat:

As vrea sa imi iau un i-pad...cam scump, nu? spuneti-mi si mie de unde pot sa-mi cumpar(nu-mi dati site-uri de unde pot sa cumpar online vreau magazine din bucuresti) si, eventual, cat costa. vreau sa aud pareri de la cei care au deja. pot sa-mi pun net pe i-pod? e mai scump netu' decat pe un calculator normal?

3 răspunsuri:
| matrixismyname a răspuns:

Ipadul este o porcarie, este intrader interactiv, este o tableta, insa performante si...intrebuintari MICI.

Daca vreti ceva cu touchscreen, si portabil in aceeasi timp... ia-ti un laptop cu touchscreen/tableta.

Evita toate produsele gen mac, ipad...singurele produse de la ei care isi merita banii sunt ipodurile si iphonurile.

Net pe ipod? Nu stiu, oricum ar fi doar prin wireless poti.

Parerea mea? NU DA banii pe porcaria aia.

| jmek4you a răspuns:

Pai, in primul rand, sunt destule magazine in bucuresti care au asa ceva, carrefour, Vodafone, Orange. Pretul e cam de 25-30 mil. Binenteles ca ipadul are internet, ca doar are wi-fi. p. s daca vrei un telefon ia-ti telefon nu calculator, ipad-ul poate fi numit calculator la cat de mare e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La flanco gasesti i-pad cu 19 mil