| vanciurea a întrebat:

As vrea sa-mi bag internet prin modem si tv (doar daca exista alt mod decat cel prin cablu) de la alta firma. Ce imi recomandati? Justificati recomandarea!

4 răspunsuri:
| Cornulet a răspuns:

Poti sa iti bagi prin modem, sau prin cablu, respectiv fibra optica, recomandat ar fi sa il bagi prin cablu deoarece viteza este cu mult mai mare, net'ul prin modem este foarte incet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ti-am inteles intrebarea, uite parerea mea TV e doar prin cablu si internetu e si prin cablu si prin stick. ti-as recomanda sa incerci de la firma RDS.

| cristi_6546 a răspuns:

De la upc prin warless

| mario_6601 a răspuns:

Salut din cate stiu mai este o modalitate, poti avea internet de la cosmote cu modem de 7 mega.Si din cate stiu nu-i nici chiar atat de scump.happy