| DjRaton a întrebat:

As vrea sa-mi comand un Samsung galaxy s2 plus... daca-l iau pe alb se va murdari repede? Sa-l comand de pe eMAG sau >domo?

3 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Nu se va murdari, e aceeasi chestie ca si pe negru, doar ca in cazul zgarieturilor samd se va vedea, asa ca mai bine iti cumperi negru, esti si baiat.
Cumpara-l de pe e-mag de acolo l-am luat si eu.

| DjRaton explică (pentru vRemi):

Din pacate pe eMAG e doar pe alb...

| bineproportionat a răspuns:

Salut, ia-ti pe alb e mult mai frumos, legat de zgarieturi, nu e chiar asa, in primul rand ii poti lua o husa, in al doilea rand nu se zgarie chiar asa de usor, il are un prieten pe alb de 1 an jumate si arata exceptional! http://bit.ly/1dIPwfO