| kk0m a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o imprimanta..care e mai buna: cu laser su cu cerneala?

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Cea cu laser bineinteles, dar este mai scumpa. Chiar daca costa mai scump iti vei scoate banii pe ea in tim, pentru ca pe una laser scoti in medie de 5000 de pagini, fata de una pe jet de cerneala care scoate 200-300 de foi, iar costul reincarcarii este la fel in jur de 8 lei -10 lei.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu am o imprimanta HP cu cerneala de 5 ani si merge perfect.

| Me2 a răspuns:

Cu laser, dar este putin mai scumpa dar merita, nu schimbi tusu in fiecare luna, la cea cu cerneala te lasa cerneala cand ti-e lumea mai draga

| slowswag a răspuns:

Laser