| StartingANewLife a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un aparat foto si nu stiu spre ce marca sa ma orientez. am inteles ca cele de la canon si nikon ar fi printre cele mai bune, insa au niste preturi foarte mari raportandu-ma la ceea ce ofera si nu as vrea sa fac o alegere neinspirata doar pentru ca sunt firme de top. eu m-as limita la cca 700 - 800 lei, insa as vrea o camera foto care sa-si merite banii. voi ce ma sfatuiti?

4 răspunsuri:
| iuddavali a răspuns:

Pot fi aparate foto compacte Canon ieftine daca prinzi ceva reduceri si oferte http://costel.info/......cte-canon/ - spre exemplu

| StartingANewLife explică:

Ma intereseaza mai mult parerea voastra in ceea ce priveste experientele proprii cu orice tip de aparat foto bun, pe care sa mi-l recomandati apoi. oferte gasesc si eu cautand pe google. multumesc oricum.

| Xpert2000 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......-pVMA740E1 asa ar arata un aparat compact destul de bun e la reducere 888 Ron