| MiStErBeatBoX a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un HTC desire hd second si nu stiu de unde sa-l iau ieftin pentru ca bugetul meu e cam redus primul raspuns corect primeste fundita

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

Okazii, cred ca stii de el sau computer games forum > gugal it!

10 răspunsuri:
| Robert-Ioan_Capiu_1991 a răspuns:

Am si eu unul f.ieftin, e ca nou! sunt din Bucuresti, 0743601540, suna-ma pentru detalii, iti dau si poze si tot, am si husa de silicon si card si casti originale HTC cu telecomanda, incarcator, cablu de date, e in cutie, astept tel.

| vlad100x a răspuns:

Am eu unul de vanzare ieftin... este impecabil il dau ieftin ca am nevoie urgenta de bani sa-mi iau un laptop...

| MiStErBeatBoX explică (pentru vlad100x):

Da-mi numarul tau de telefon si unde stai si facem

| vlad100x a răspuns:

Am eu unul de vanzare ff ieftin

| MiStErBeatBoX explică (pentru vlad100x):

Ok da-mi numarul

| vlad100x a răspuns (pentru MiStErBeatBoX):

| Gosav_Sabina_1995 a răspuns:

Daca nu ai rezolvat inca, am un HTC Desire in stare foarte buna la pret ok.

| elaafrodita1984 a răspuns:

Elaafrodita1984. Am unul de vanzare.Arata fb si-l dau mai ieftin deoarece am urgenta nevoie de bani!

| MiStErBeatBoX explică (pentru elaafrodita1984):

Da-mi numarul tau si facem