| NemNUZ a întrebat:

Htc desire sau iphone 3gs(stiu ca am mai pus intrebarea dar vreau cat mai multe raspunsuri), mersi, primul raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| alexro93 a răspuns:

Daca e vba de desire S eu unul sunt multumit de acest telefon, cat despre iphone nu pot sa-mi dau cu parereawinking

7 răspunsuri:
| adikinhhh a răspuns:

Htc desire pentru ca iphone 3gs ia trecut timpul iphone 3 gs e mai prost decat de exemplu chiar un Nokia c6-01

| andreygrecu a răspuns:

Iphone 3gs...parerea mea e ca e mai bun si arata mai bine...se merita!

| CvonD a răspuns:

Htc.eu am iphone si nu-mi place

| CvonD a răspuns:

Htc. eu am iphone si nu-mi place:-|

| king997 a răspuns:

Htc desire e mai interesant + ca Iphone e mai scump.si am auzit ca sunt f multe programe care nu merg pe iphone. Htc desire pare mai interesant mai nou.Eu as alege desire! funda big grin?

| jethebest a răspuns:

Htc Desire happy

| Baesu_Bianca_1993 a răspuns:

Daca te referi la care imi place mai mult:iphone 3gs