| mariusyk654 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon. M-am gandit la Vodafone Smart. Ce credeti merita? Dar fara abonament, la liber.

Răspuns Câştigător
| tbogdan22 a răspuns:

Recomand un HTC, caci sistemul de operare Android este muult mai bine optimizat, fratele meu si-a luat Vodafone Smart si daca punea mai multe aplicatii mergea ff greu, abia dupa resoftare si modificari in soft l-am facut sa mearga snur.

3 răspunsuri:
| Ev0luti0n a răspuns:

Iti recomand Vodafone. Pe Vodafone sunt si eu happy si e destul de bun

| mariusyk654 explică:

Da dar am facut un abonament la Vodafone si il mai am...in august 2012 expira...

| StefanMosneaguID a răspuns (pentru mariusyk654):

Am eu unul de vanzare cu 300lei cu card 2gb.carcasa tigru incarcator cablu de date si multitouch, cu alt soft mai bun