| Mayumi a întrebat:

Ce tableta imi recomandati as vrea una ieftina am auzit ca cele ieftine nu sunt bune pentru ca merg greu cand descarci ceva de exemplu jocuri dar cineva are o tableta mpman si ii merge foarte bine am vazut si eu una din aceasta cu 500 de lei este buna? Mai dati-mi va rog si alte modele de tablete bune.

Răspuns Câştigător
| Armatistul82 a răspuns:

Studiaza marketul, si convingete singur, nu cunosc evolio, poti sa incerci, du-te la magazine specializate si compara, cauta pe net cel mai bun pret

5 răspunsuri:
| Armatistul82 a răspuns:

Aia de la Sony

| Mayumi explică (pentru Armatistul82):

@WaffenSSmilitar cam cat te costa una de asta?

| Armatistul82 a răspuns (pentru Mayumi):

Am auizit intre 200-300 euro.si pare buna.

| Mayumi explică (pentru Armatistul82):

Eu peste 2 saptamani as vrea sa imi iau o tableta evolio o prietena de-a mea si-a luat acum o saptamana si e foarte buna pana in prezent... Este buna?

| Armatistul82 a răspuns (pentru Mayumi):

Studiaza marketul, si convingete singur, nu cunosc evolio, poti sa incerci, du-te la magazine specializate si compara, cauta pe net cel mai bun pret

| bianca158 a răspuns:

Buna myumi! si eu imi cautam o tableta si mi-am luat Tableta PC Eken M009S ecran 7 inch 2. 2VIA 8650 800MHz 4GB Tablet PC- Pink. Sper ca ti-am fost de folos!