| Mariya5 a întrebat:

As vrea sa stiu care este cel mai bun format de salvat pentru o imagine cu background transparent cu efect outerglow, care sa nu o defomeze si sa se pastreze transparenta. Uitati imaginea: http://img716.imageshack.us/img716/6650/73374225.png

As vrea sa raman la fel, daca salvez cu. gif se deterioreaza si cu altele se face backgroundul alb.Cum pot face?

2 răspunsuri:
| ZeRo_1970 a răspuns:

Salvezi in format png. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer si eu as vrea sa stiu asta, trm te rog un mesaj daca cumva aflii cum se face te rog big grin