| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa pun videoclipurile mele de pe youtube in coloana adica sa zicem ca-s vanator de mituri o coloana sa aiba din viata reala si o coloana din Gta San Andreas

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

"coloana" de care zici tu se numeste playlist, trebuie sa te duci la manager video, selectezi videoclipurile care le vrei intr-un playlist, dai pe "adaugati o lista de redare noua", pui un nume pentru playlist si dai sa se creeze playlist-ul

| ftharabu680 a răspuns (pentru bogdan324):

Da merge si move maker

| bogdan324 a răspuns (pentru ftharabu680):

Ce movie maker visezi? nu are nicio legatura cu ceea ce ai intrebat

4 răspunsuri:
| MoarteadeCatifea a răspuns:

Sa te pui in genunchi si sa te rogi la dumnezeu ca poate cineva iti va raspune

| ftharabu680 a răspuns:

Cu windows move maker