| Kyzz a întrebat:

As vrea sa stiu mai multe comenzi din linkmania the godfather...sunt nou.am level 3 si nu prea stiu ce sa fac.am incercat sa imi iau un job, de fapt mi-am luat de armsdealer dar nu stiu ce trebuie sa fachappyma ajutati?happy
dau fundittttzaa!

1 răspuns:
| AlabalaAnonim a răspuns:

Pai comenzi
/n - chat
/buylevel - pentru lvl
/stats - statusurile tale
/givekey - da cheie de masina
/givewep - da arme
/eject - da pe cineva afara din masina (trebuie id si tu sa conduci)
/w Id - whisper (PM)
/ad - reclama
Arms Dealer - daca ai bani cumperi mats (nu stiu de unde deoarece n-am jucat cu el inca), faci arme si le vinzi, jobul este ilegal si cred ca sti
Have Fun