| Clara_Andres_1977 a întrebat:

As vrea să știu și eu câte zile îmi este blocat contul de Facebook?

Răspuns Câştigător
| SiZZer a răspuns:

Pai depinde ce ai facut, din cate stiu eu 30 zile

| Clara_Andres_1977 explică (pentru SiZZer):

Ok, stiu asta, dar intrebare: de ce te consideră vinovat dacă nu esti? Eu am postat un mesaj, cu mesaje injurioase, cu ghilimele, deci nu-mi apartinea mie! Lam postat cu mentiunea ca-l voi raporta administratorilor Facebook pentru ca este un emsaj injurios si Facebook-ul ce face? Ma blocheaza pe mine, asta pentru ca l-am prevenit pe un alt utilizator ca a postat un mesaj nepotrvit! CocluzieȘ ori au fost beți rangă, administratorii Facebook, aceia care m-au blocat atunci, caci n-au fost in stare să înteleagă postarea, că nu-mi apartinea, adica, ci era citata cu ghilimele, ori ei iși incalcă politica de utilizare a site-ului! Asa ceva, nu este de înțeles mă abțin de la alte comentarii, de-a dreptul injurioase acum!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sus in dreapta ai un semnul intrebarii. Apesi pe el si-ti apar mesje de asistenta. Vezi acolo ca scrie cat te-a suspendat

| Violleta2022 a răspuns:

Pana trimiti copie dupa un act de identitate cu poza, precum: buletin sau pasaport.