| MXxXMXxXM a întrebat:

Hey! As vrea sa aflu cine m-a blocat pe Facebook, cum aflu? Si as mai vrea sa stiu cate persoane m-au blocat? Si ce se intampla daca blochez pe cineva sau aceea persoana pe mine?

Răspuns Câştigător
| klasian92 a răspuns:

Intrii in setarile contului, dupa aceea iti apare semnul acela ( Busy ) care poarta numele de " Blocare ". De acolo ii poti scoate pe cei care le-ai dat block. ( Este al 5-lea termen ). Nu poti afla cine ti-a dat block. Ce se intampla daca blochezi pe cineva sau invers? Nu va mai puteti viziona profilul, vedea numele. Pe scurt, nu mai exista. Dar o poti scoate, daca tu i-ai dat block. Ti-am zis mai sus cum poti scoate pe cineva de la block happy

9 răspunsuri:
| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Pai daca ii scrii numele la "cautare" nu iti mai apare, daca e etichetat intr-o poza nu mai poti da click pe nume... apare scris normal.

| Lazar_Cristian_1967 a răspuns:

Vreau sa aflu cine m-a blocat pe Facebook

| Balázs_Attila_Márton_1972 a răspuns:

Daca m-a blocat cineva cum ii mai pot urmari activitatea? Trebuie sa fie o modalitate!

Alte răspunsuri
| 0755680159 a răspuns:

Deci eu nu pot sa vad daca m-a blocat

| 0755680159 a răspuns:

Vreau sa vad daca ea m-a blocat

| 0755680159 a răspuns:

Si eu va multumesc.Dar va rog sa imi spuneti care e modalitatea sa vad daca ea m-a blocat pe mine.Multumesc

| Mnc_Marian_1987 a răspuns:

Vreau sa vad cine m-a blocat