| MDX a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ceva despre bateria unu Samsung Galaxy Fit. In mod normal am citit ca la inceput telefonul tine putin incarcat 1-2 maxim si ca o sa intre in functionare normala dupa vreo 2-3 saptamani. As vrea sa stiu cat va tine bateria dupa 2-3 saptamani adica la functionarea lui normala.

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

Am un Galaxy Fit si ma tine bateria 2 zile. Avand netul activat, conectat constant la retelele sociale, si vorbesc in medie 20 min/zi. E acceptabil pentru un smartphone. A da, si ma mai si joc cu tot felul de aplicatii cand ma plictisesc. Daca doar vorbesc la el, ma tine si 3 zile. Daca vorbesti in continuu, dupa 3 ore te cam frige la ureche si se descarca.