| catalin1121 a întrebat:

As vrea sami achizitionez un Laptop ACER Aspire E5-573-36P3, voi ce parere aveti despre laptop si despre sistemu de operare Linux.

Răspuns Câştigător
| Dimitrik a răspuns:

Salut,
Laptop ul este okei pentru use general.Linux-ul poti sa l dezinstal.Eu personal ti as recomanda urmatorul Acer pentru faptul ca are si placa video dedicata:
http://bit.ly/1LYKWa3

1 răspuns:
| DoK a răspuns:

Laptopul e slab. Dar pentru sistemul de operare Linux o sa mearga. Sistemul Linux daca iti place e ok, eu oricum mai mult spre windows tind.
Linuxul e gratuit o sa spui tu - Pirateria nimeni nu o omorito o sa iti raspund eu.