| Andr3iCatalin a întrebat:

As vrea si eu 2 tutoriale daca se poate:
1.cateva shape-uri de facut logouri pentru comunitati de cs 1.6 si un tutorial unde sa le pun sa fie pentru photoshop.
2.un tutorial cum sa urc phpbb3 pe 000webhost.com cu un cont din acela gratis deaorece vreau sa-mi fac o comunitate si nu vreau sa dau bani
Funda celui mai bun raspuns va rog:X

3 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Cauta pe net shape /logo tutorial illustrator, cel mai repede le faci in illsutrator, pentru a urca iti trebuie conexiune la ftp-folosetse filezilla, apoi instalezi php bbul dupa instructiuni, mai bine iti faci un grup pe facebook daca nu ai nevoie de categorii, succes

| Andr3iCatalin explică:

Pai am filezzila vreau sa-mi fac comunitate de gaming ajutati-ma va rog

| Andr3iCatalin explică:

Am phpbb3 pe host dar ma blochez la database settings dar nu stiu ce sa pun acolo ma ajutati?