| Jono a întrebat:

As vrea si eu linkuri sau idei despre laptopuri pentru gaming pana in 3500 ron. Cea mai buna idee/link are funda big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Pai pentru gaming iti recomand un sistem desktop.Laptopurile nu se inteleg prea bine cu jocurile pentru ca se incalzesc foarte tare.In 3500 de lei iti faci un sistem performant+monitor full hd

| kidy00 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EDDVDBBBM/ Sunt scumpe. :( Acesta este unul mai ieftin. Poti cauta singur pe site. :)

| Jono explică (pentru kidy00):

Asta e 200 de milioane happy

| kidy00 a răspuns (pentru Jono):

Nu am fost atent! laughing Am citi fara un 0hee hee! Pai sa stii ca sunt foarte scumpe! Mai bine unul normal din banii aceea! big grin

| LioErnest a răspuns:

Cred ca ar fi alegerea potrivita pentru tine http://bit.ly/18OQ6Th. funda?

| AlexStoica98 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......uri/stoc/c

Emag este magazinul meu preferat :X