| StefanCsLove a întrebat:

As vrea si eu sa imi creez un server cs dar nu stiu cum au mai incercat si altii cu un program cu care intrau in calculatorul meu apropo am ip dinamic si inteleg ca ip-ul serverului se va tot schimba id de mess: stefancslove

5 răspunsuri:
| ionutz49 a răspuns:

Din cate stiu eu un prieten a vrut sa faca server si avea ip dinamic, nu a reusit sa faca, ca cica nu se poate.Nu stiu cauta pe net e un program care isi c-am face el treaba, adica iti face el serveru tu doar dai niste nume si asa.

| aleCsandrra a răspuns:

Pai la cs nu ai cum sa faci un server asa stiam eu darbig grin.

| jipey a răspuns:

Http://www.tutorialecstrike.com/
Aici gasesti tot ce iti trebuie chiar daca nu stii despre ce e vorba.

| jipey a răspuns:

Revin cu o completare. Pe site-ul care ti l-am dat vei gasi si instructiuni de rezolvare a IP-ului daca il dinamic. Nu te descuraja, incearca macar pentru cultura ta generala chiar daca sunt deja servere si poti juca fara sa te obosesti sa mai faci si tu unul.

| jipey a răspuns:

Tot pe site-ul de mai sus o sa gasesti si instructiuni de rezolvare a IP-ului daca il ai DINAMIC.