| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU vreau sa fac un server de cs 1.6 dar nu am ip dinamic as vrea pe cineva dar sa il creeze mersi mult pentru ajutor apropo dau funda adresa mea de mess Dark.eu95@yahoo.com

5 răspunsuri:
| Clawd3lw a răspuns:

Fa-ti serverul si hosteaza-l pe gazduirejocuri.ro.

| palpAbil1real a răspuns:

Deci tu stii sa face server dar e chestia ca nu ai ip dinamic sau e chestia ca nu ai ip dinamic si nici nu sti sa faci si vrei sa ti-l faca cineva?
Eu unu iti recomand sa scoti 5 euro din buzunar in fiecare luna si ai server cs hostat cu 18 sloturi gata facut.
Incearca la cei de la watf si cred ca si cei de la madmind iti creaza ei serverul si ti-l hosteaza mai apoi.
Stiu site-ul asta care iti da add gata facut http://hqh.ro/hosting/cs dar nu este prea cunoscut...

| ady91 a răspuns:

Mai exact vrei pe cineva care sa creeze serverul?

| LoCkStaR24 a răspuns:

Sall! Eu am un sv de cs gata facut dar tu vrei si sa-l hostezi adica sa intre playeri oricand?