| Laawr a întrebat:

As vrea si eu un program de editare video.
Nu vreau Sony vegas, deoarece am lasat un video de 15 minute (filmat cu fraps), 3 ore si 20 minute si tot 0% avea.

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Chestia asta se intampla cu Sony vegas daca apare vreo problema de obicei cauzata de ceva din pc-ul tau.
Daca vrei un program ca Sony vegas, si ma refer la cat de usor il folosesti si la toate efectele pe care le ai, incearca Premier Pro, poti gasi si niste tutoriale pe creativemonkeyz.com

| TeamLana a răspuns:

" Windows Movie Maker ", e cel mai bun după părerea mea.