| Dragosshiatat a întrebat:

As vrea un laptop de gameing de circa 4000 lei care sa duc GTA5 pe (very)high in 60 FPS.
Multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andersen2k18 a răspuns:

Daca vrei ceva pentru jocuri, iti recomand pc-ul.Laptop-ul e asa basic, adica nu iti ofera facilitatile unui pc. Si mai ales pentru un joc precum GTA V, mai bine iti strangi bani si iti iei un PS4 sau Xbox One(Daca il vrei doar pentru GTA V). Nu merita sa dai atatia bani pentru un laptop, parerea mea.La pc mai inteleg, pentru ca acolo mai poti schimba o placa video, un procesor etc. Ceea ce la laptop nu poti.