| Agnuluc a întrebat:

Asa. Deci, caut cam de mai bine de un an, un lcd sanyo s870 si la majoritatea magazinelor din romania nu se gaseste. de unde pot face rost de unul? ma poate ajuta cineva. platesc oricat. multumesc

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

S870 am gasit numai aparat foto...

Oricum Sanyo nu e o firma stralucita in asa ceva. Ca lcd uite-te la altceva: Samsung, Sony, LG, Toshiba, Panasonic, Philips.
La tv ca si la monitor e vorba de panel, adica ce culori vezi tu, deci gandeste-te ca un panel de calitate se gaseste doar la firmele renumite.

Sanyo in afara de acumulatori, nu mai exceleaza in nimic altceva.

| Agnuluc explică:

Pai de un lcd la camera ma refeream