| Andrei2991 a întrebat:

Ascultati aici... mi se descarca bateria cam prea repede la Androidul meu. Ceva de gen 1% la 30/45 de secunde. Am mai avut problema asta la o tableta si acum nu se mai aprinde deloc Aveti vreo idee ce pot sa fac. Pentru ca sa schimb bateria nu pot. Am un phablet SMART Myria S610 si nu se poate scoate bateria. Practic trebuie schimbat tot phabletu' ca sa schimbe bateria. Sugestii?

3 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Eu am avut aceasta problema cu S4, într-o jumătate de ora era pa, era de la baterie, mi se umflate. Cred ca singura problema ar fi bateria, dul într-una service...O zi buna