| anonim_4396 a întrebat:

Aseara mi-am bagat cardul de la telefon(n70) intr-un card reader sa-mi bag ceva muzica pe telefon dar dupa un timp s-a blocat, cica din cauza unei piese. Dupa asta n-am mai putut baga nici o melodie pe el, si acum a urmat surpriza, cand il bag in telefon se blocheaza telu, de fapt merge, intra in ceva in 10 minute, in schimb fara el, telefonul merge perfect.Ma gandesc ca l-am "aranjat" dar acum ma intreb cum as putea sa-mi scot pozele de pe el? Ce sanse mai am?

2 răspunsuri:
| elenyss a răspuns:

Nu mai ai nicio sansa. Daca vrei sa mai folosesti cardul trebuie sa-l formatezi, pentru ca s-a encriptat in functie de modelul de pc pe care-l ai sau melodia a fost corupta.

| emil11 a răspuns:

Este cardul stricat nu mai ai ce sa ii faci