| Leah12 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Am un telefon Lg cookie fresh, toate bune si frumoase pana aseara. Am un card de memorie de 1 G. am pus pe el 2 melodii, si cand sa vad in telefon daca sunt. surpriza! mi s-a inchis telefonul. telefonul merge, dar daca dau pe galerie, muzica sau fisierele mele se inchide. Ce sa fac? eu ma gandeam sa ii scot cardul. Voi ce imi ziceti? O sa dau funda daca merge

Răspuns Câştigător
| muzicaparty a răspuns:

Poate ca acel card e prea mare sau firma e proasta.sau eu stiu. aveam probleme din astea la nokia.era de la soft/

1 răspuns:
| TheApache a răspuns:

Am avut si eu un Lg Cookie...Cea mai proasta alegere! O sa ai o groaza de probleme cu el! Da-l cat mai repede!