| GeorgeH17 a întrebat:

Asi vrea sa-mi cumpar un telefon dintr-un amanet si sunt curios daca primesc vreo garantie, preturile sunt bune, pot negocia pretul?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu primesti garantie, nu negociezi.
Il poti proba pe loc sau primesti un fel de garantie de cel mult 24 ore daca e un amanet serios.

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Poti negocia cat de cat pretul,si sa stii ca in unele amanete se dau garantie, preturile sunt extrem de bune, acum depinde si de marca pe care o vrei, difera, este ceva normal!

| mykydutza08 a răspuns:

Buna! Cauta pe okazii si vezi ca sunt telefoane vandute de diverse amaneturi, ofera si garantie, nu mai stiu exact cat, dar stiu ca e vorba de catea luni, de acolo poti afla locatia si poti gasi unul in apropiere de locatia ta, bafta!

| AlexandruIonut11 a răspuns:

Desigur, incearca te rog sa iei legatura cu cei de la Midas Amanet.
ii gasesti aici https://www.midasamanet.ro/