| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am reinstalat Windows XP. De ce fontul din browser, de la Start si din descrierea ferestrelor arata in halul asta? Ce trebuie sa fac?
http://imgur.com/ZOEeBSu
(nu stiu daca se vede in prinstcreen... dar se vede ca si cum ar avea pixelii mari, nu stiu sa explic altfel)

Răspuns Câştigător
| Cristizz21 a răspuns:

Nu se vede in print prea bine, nu mai foloses. daca ai insalat o tema pentru windows scapa de ea, daca windowsul avea o tema preinstalata incearca sa o schimbi tu manual de la setarile aspectului si pui windows clasic (nu mai folosesc xp de ceva timp si nu mai stiu pasii exact dar cred ca te descurci)

| anonim_4396 explică (pentru Cristizz21):

laughing am rezolvat, dar nu stiu cum! habar n-am ce-am facut! laughing Mersi oricum!

2 răspunsuri:
| ultrassss a răspuns:

Insaleaza placa video daca te deranjea fontul din meniul start, daca te deranjeaza fontul din opera apasa ctrl +/- depinde cum il preferi