| Slendăriț a întrebat:

Astazi este ziua bunicii mele.Implineste 73 de ani.Si vroiam sa-i fac o felicitare.Fiecare membru din familie i-a pregatit un cadou.De aceea eu vreau sa-i fac o felicitare.Doar ca am imprimanta si vreau sa scot o poza pe care sa o pun pe felicitare.Am nevoie de ajutor!

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Poti sa-ti alegi de aici cateva imagini si le scoti la imprimanta.

| Slendăriț explică (pentru vali1985):

Ce vrei sa spui? De unde sa-mi aleg? Nu vad nici un link.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google imagini "felicitare de la multi ani" si "grandma and child".
La prima chestie iti da felicitari(imagini pentru fata) si la a doua sunt niste desene care mie imi par dragute, pentru spatele felicitarii sau interiorul ei, uite iti dau link-ul:
Ah, e prea lung si nu ma lasa robotelul TPU sa postez. Deci dupa ce scrii grand ma and child te uiti in stanga si sunt niste meniuri, ei acolo unde scrie:
"orice tip
chip
fotografie
grafica
desen liniar"
tu selectezi grafica si iti apar niste desene cu o bunica si un copil happy
Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic...