| crst90 a întrebat:

Astazi mi-am spart telefonul si din lipsa de altceva mi-am bagat cartela intr-un telefon mai vechi, un Huawei g300. toate bune si frumoase, doar ca in unele aplicatii imi apar acele emoticoane(emoji) iar in alte aplicatii imi apar in loc de emoji doar niste dreptunghiuri. de ce nu-mi apar acele emoticoane peste tot?

1 răspuns:
| Efros_Danutz_1953 a răspuns:

Pentru ca, deoarece trebuie sa le stergi pe toate si dupa le downloadezi din nou, cred.