| enya_2479 a întrebat:

Astazi mi-am transferat niste muzica pe telefon (nokia 6282) iar atunci cand am vrut sa intru in cartela memorie sa transfer o melodie prin bluetooth unei prietene imi spune cartela memerie neformatata, ca sa o formatez imi spune "stergeti datele de pe cartela memorie" sad ce pot face ca sa o formatez fara sa pierd datele? urgent!

Răspuns Câştigător
| Ady00pk a răspuns:

Nu cred ca mai poti salva datelesad, totusi incearca sa conectezi telefonul prin cablu de date la calculator si intra pe cartela de memorie(daca te lasa, putin probabil). Baftahappy sper sa reusestitongue

2 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Nu se poate. nu de alta dar daca ti-a dat mesajul ti-a blocat cardul de memori si nu o sa te lase sa-l accesezi pana nu ii dai format

| enya_2479 explică:

Nu am reusit sa salvez datele straight face bine ca nu aveam multe fotografi, muzica o pun din nou mersi happy ai funda :d