| GPA a întrebat:

ASUS / Gigabyte / MSI / AsRock?
Laptop și motherboard-uri.

Ce ați alege și de ce? Am nevoie de sfaturi.

Eu merg pe Asus, nu m-au dezamagit niciodată, iar la plăcile de bază Asus, audiția este extrem de clară/curata.

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

ASUS in orice zi a saptamanii.

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

La laptop clar Dell, materiale de calitate, constructie solida mult peste Asus. La motherboard, Asus sunt ok ca si brand, dar totusi comparatia trebuie facuta intre modele de placi nu comparand doar brandul. Toate brandurile mentionate de tine au plusuri si minusuri in functie de model. Si eu ca si tine, aleg totusi tot Asus.