| Marian150 a întrebat:

Asus nVIDIA geforce 210, nVIDIA geforce 605dp sau amd radeon hd 5450 toate de 1gb ram.Care e mai buna? Pe pc am urmatoarele specificatii:6gb ram si Intel core 2 duos e8400 si nu sunt decis ce placa video sa alg, spuneti-va si voi parerea

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

605 e cea mai buna, 210 e la mijloc iar 5450 e cea mai slaba. Toate trei sunt pocnitori big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru flixbuster):

Lol, da. Gasesti 605 SH cu garantie la 39 RON! happy

| Marian150 explică (pentru flixbuster):

Deci 605 nu? si cam ce pot rula pe ea? e buna de gaming sau ceva?

| Marian150 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu am buget mare...asa ca ma limitez la ce pot

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Marian150):

Atunci mai bine iei si inveti ceva pe calculatorul ala pe care il ai ca sa faci un ban. Microjobs, sondaje, puii mei...

| Marian150 explică (pentru flixbuster):

Aratami si despre celelalte