| b3nYy a întrebat:

! atentie! Buna TPU. Vreau sa fac niste pliante de ziua mea. Si nu vreau sa indoi cu mana foaia in doua.stiam ca este ca o rotita sau ceva de genu care indoaie foaia. stiti cum se numeste?
va rog daca imi puteti raspundeti v-as fi foarte recunoscator

3 răspunsuri:
| b3nYy explică:

Are ca niste tepi. ceva de genu

| b3nYy explică:

Stiu si eu asta mei. dar vreau sa gasesc chestia aia ca multi o cauta

| raducmustiuc a răspuns:

Pe cine inviţi aşa de important la ziua ta? ia şi îndoaie-le cu mână dar cu multă grijă şi o să îţi iasă foarte bine!
baftă