| Booogdan a întrebat:

Ati comandat de pe "selectgsm.ro"? Au preturi destul de reduse. Dar nu mi se par prea seriosi happy!

2 răspunsuri:
| adrian_4038 a răspuns:

Sincer nu masi risca mai bine mai pui un pic peste ce preturi au ei si ti-l iei dn magazin tot full hai si garantie sigur facut in fata ochilor tai nu ce iti pun ei in colet. asa si inca cv cu garantia daca se strica cv la tel unde te duci u cu telu sa il repari? si oricum iti va gasi nod in papura. (ca e dn vina ta ca nu ai avut grija etc.) mai gandeste-te my opinion. funda daca crezi ca am dreptate mersi.

| Rotciv a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu-ti cumperi nimic de la selectgsm.ro Am patit-o si abia am scos-o la capat, ca nu au vrut sa le returnez telefonul. Dar cu un mic scandal si o vizita la firma in Bucuresti( mentionez ca eu sunt din Timisoara) am rezolvat problema. Nu sunt de incredere, operatorii sunt foarte slab pregatiti, nu-ti ofera detalii sub nici o forma, iar telefoanele sunt cu problemehappy. Daca mi s-a blocat si mi s-a supraincalzit din a 2 a zi de la achizitionarea telefonului...Nu merita