| dantiberiu a întrebat:

Ati mai intalnit problema urmatoare, sa vi se blocheze calculatorul numai atunci cand intri intr-un browser de internet...si mozzila firefox si internet explorer. orice browser, bine asta dupa vreo 12, 15 minute.De ce?

6 răspunsuri:
| vladix a răspuns:

Virusi

Răspuns utilizator avertizat
| BackAgainToTPU a răspuns:

Internet explorer este cam incet. poate e de la microsoft, special pentru windows 7 sh restul, sh mozilla la fel, dar cine stie? eu folosesc google chrome. e rapid, simplu, si am probleme cu el din an in pasti. compatibil pe windows 7 sh xp, nu stiu de vista, fiind plin de buguri, nu am incercat so-ul asta. sper ca te-am ajutat!
mentionez ca nu am avut probleme nici pe 7 nici pe xp(xp fiind vechiul meu calculator, cu pentium 4 de 3 gh, 60 gb hdd, 512 mb ram). deci cred ca iti dai seama ce putin ia din memorie google chrome. in general produsele google nu au nici un bug(nu le-am incercat pe toate, dar cam asa e). cica lanseaza si un os. cred ca va urma si el, fara bugs

| BackAgainToTPU a răspuns:

Mersi!
fundita?
app mi-ar placea sa vbim... daca nu te deranjeaza(am 11 ani, dont laugh LOL)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ...se intampla daca ai windows 7 pentru ca inca nu este destul de adaptat pentru windows 7.incearca sa folosesti opera for windows 7. e mult mai buna