| musicfan a întrebat:

Ati putea sa imi ziceti daca eu prind wierless, si intru pe yahoo mail, persoana de la care prind wierless ar putea sa imi vada parola, sau sa imi citeasca mailurile? imi poate vedea parolele la toate siteurile pe care intru? funditawinking

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Nu! Nu poate atata timp cat tu nu descarci de la el vreun soft sau programele care sa-i dea acces la compul tau! Have Fun!

3 răspunsuri:
| ghitu a răspuns:

Nu pentru ca tu ai acces la retea(te log. la router) nu la pc_u respectivului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum poti intra in reteaua de Wireless la altcineva? ca ar trebui sa fie criptata(parolata)? Daca nu e criptata si poti intra in reteaua respectiva sigur nu stie sa-ti faca nimic deoarece habar nu are de calculatoare si retele din moment ce nu pune parola la retea.
Unu care se pricepe la calculatoare si retele iti poate face multe, nu numai astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un interes ca sa-mi las wireless-ul descoperit! POT afla cam tot ce doeresc eu din acel pc ca sa nu spun ca ma pot juca cu acel intrus.Deci cei care nu se pricep sa nu dea raspunsuri