| Pinkelephants a întrebat:

Atunci cand aprind laptop-ul imi pun o noua imagine/tema pe desktop, insa atunci cand il reaprind imaginea pe care eu am pus-o dispare si apare culoarea initiala.De ce se intampla acest lucru si ce anume e de facut (mentionez ca am Windows)? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Dupa ce ai pus imaginea pe desktop, NU schimba destinatia imaginii. Daca o muti/copiezi altundeva calculatorul nu o va mai recunoaste.

| IamHere4You a răspuns:

Cred ca stiu care e problema...Asa imi face si mie si am auzit ca ar trebuie sa il reinstalez(imi e lene) pentru ca nu a fost inregistrad la sediul(sau cum se numeste)de la windowsbig grin

| iulicuuu a răspuns:

Deoarece nu e bun windowsu, asa am patit si eu, trebuie sa mergi la un sediu unde se rapara calculatoare, acolo til reinstaleaza cel mai bine. sper ca team ajutata