| BubbleA a întrebat:

Atunci cand incerc sa intru pe digibook imi apare eroarea:
404 Not Found
The requested URL /digibook/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.41 Server at 80.69.83.61 Port 80
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| muzicaparty a răspuns:

Pai nu e nimic de facut.probabil site ul acela a fost mutat pe al server...sa cineva a sters scriptul (fisierele site `ului) daca nu e al tau site ul tot ce trebuie sa faci e sa astept isi va revenii in scurt timp .poate.www.starmuzica.net

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Asta pentru ca e o eroare de la server si poate nu mai exista site-ul resperctiv ori au schimbat host-ul tongue

| sinblade27 a răspuns:

E serverul picat eroare 404 iti apare cand browserul nu poate primi semnal de la server deci ori nu mai exista ori ai gresit cum ai scris adresa da in run un ping "site" -t sa vezi daca iti gaseste
ceva