| DiamondStph a întrebat:

Atunci cand primesc mesaje pe Samsung Galaxy s4, pe ecranul telefonului imi arata si textul mesajului...Nu stiti cum pot sa fac sa-mi arate pe ecran doar de la cine este primit mesajul? Si pe urma cand deschid eu sms-ul sa vad continutul. Poate ma puteti ajuta si alti utilizatori de alt tip Samsung

2 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Doar daca ai alt tip de Samsung. Nu prea stiu cum se modifica.

| Iza_Izabela_1997 a răspuns:

Nu ar trbuii sa iti arate mesajul decat daca ai umblat la setari thinking