| Andra_7327 a întrebat:

Am o nelamurire. Atunci cand primesc mesaje pe iPhone 4S, pe ecranul telefonului imi arata si textul mesajului...Nu stiti cum pot sa fac sa-mi arate pe ecran doar de la cine este primit mesajul? Si pe urma cand deschid eu sms-ul sa vad continutul...Astept un raspuns! Multumesc

3 răspunsuri:
| Cosmin1992 a răspuns:

Setari / mesage / previzualizare. Dezactivezi previzualizare si gatahappy

| Andra_7327 explică (pentru Cosmin1992):

Nu imi arata nicio previzualizare

| Cosmin1992 a răspuns:

Ah mii de scuze eu ti-am citit de pe iphone 4:)) le-am incurcat intre ele. http://www.youtube.com/watch?v=ubnTaRBeJEQ&feature=related video cum sa faci asta. Settings notifications messages message preview il debifezi:)