| FriendsShow a întrebat:

Atunci cand reinstalezi un windows iti apare tot ce ai facut in toata perioada(de la ultima reinstalare pana atunci)..adica tot ce ai sters din recycle bin sau istoricul de la internet(chiar daca e sters)?

Răspuns Câştigător
| figaro a răspuns:

Buna,depinde daca browser-ul pe care l-ai folosit se afla pe aceeasi partitie cu windows-ul, daca da atuncea nu mai apare dar istoricul unui browser se poate sterge, ce e sters din recycle bin nu apare...dar daca cineva (sa zicem parinti tai) vrea sa vada ce lucri pe pc pot instala un keylogger pe langa asta unele informatii poti fii recuperate si dupa ce au fost sterse.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-ti apare nimic din ce-ai sters si nici ce-ai facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Mi-a aparut si mie. Sa ai o seara frumoasa.