| MitroAlex94 a întrebat:

Se poate vedea istoricul navigarilor unei retele de internet? Nu ma refer la istoricul din browsere care poate fi sters ci la tot traficul de date care s-a facut din momentul in care s-a inceput contractul.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca se doreste asta de la inceput se poate (daca te referi la o retea locala), providerii de net imi inchipui ca au loguri cu traficul

| CinevaNou a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Nu numai atat, dar chiar acum cineva probabil o verifica. Daca ai facut ceva ilegal, asteapta oaspeti.

| MitroAlex94 explică (pentru anonim_4396):

Nu e vorba despre asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru MitroAlex94):

Am inteles. Raspunsul e "da", prietena ta te insala!

| VyrusEleven a răspuns:

Poti realiza acest lucru facand o cerere scrisa la providerul tau de internet, in care trebuie sa dovedesti ca tu esti propritarul si sa specifici un motiv cat se poate de concret. Va trebui sa platesti totusi o suma frumusica pentru acest lucru (daca cererea va fi acceptata). Alta modalitate nu exista