| nicolici a întrebat:

Atunci cand vorbesc la telefon, la casti, acea persoana nu ma aude. De ce?

3 răspunsuri:
| alina1990 a răspuns:

Este din telefon.nu imi recunoaste telefonul castiile.am patit si eu asa si m-am duc cu el la reparat si mi s-a spus ca nu este compatibil telefonul cu castiile sau ca nu este telefonul original.

| adelynx a răspuns:

Pai ai incercat si cu alte casti poate nu merge microfonul. sau daca ai un buton care se numeste mic si are notatia 0 jos si 1 sus dal pe 0 ca sa te auda sau pe unu nu mai stiu exact

| nicolici explică (pentru adelynx):

Nici cu alte casti nu mergestraight face