| Lavinia_Pop_1995 a întrebat:

Atunci cand vreau sa intru pe messenger imi pune intrebarile de siguranta. Daca nu stiu aceste intrebari as putea sa imi recuperez macar contactele?

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, dacă știi răspunurile sau adresa de mail alternativă, ase poate să îti recuperezi contul complet.Succes

| Lavinia_Pop_1995 explică (pentru DeyCj):

Dar nu imi sptiu intrebarile sad

| Lavinia_Pop_1995 explică (pentru DeyCj):

Nu stiu raspunsurile

| DeyCj a răspuns (pentru Lavinia_Pop_1995):

Atunci ghinion.Acuma știi de ce e important să faci treaba aia cu întrebările de securitate nu?
Nu mai ai cum, dacă nu ți-ai pus măcar mail alternativ, pe baza căruia să poți accesa contul ăsta și să îi resetezi parola...
Eventual(dar nu știu cu cât succes) trimite un mail la adminii de la Yahoo, în care să dovedeți temeinic că este contul tău și să îți reseteze ei parola, dar dacă nu ai cimpletat toate câmpurile cu datele reala, nu știu cine te va crede...
Succes

| Lavinia_Pop_1995 explică (pentru DeyCj):

Cum as putea sa trimit acel e-mail la admini yahoosmug?

| MihaelaDart a răspuns:

Atunci cand ai facut e-mail-ul si daca ai scris si adresa de e-mail alternativa (exclus yahoo), iti poti recupera cu usurinta casuta postala. Daca nu ai trecut si nu mai stii intrebarile, degeaba te stresezi... Sfatul meu e sa-ti faci o adresa de mail noua.

| Lavinia_Pop_1995 explică (pentru MihaelaDart):

Eu asi dori sa recuperez macar contactelesad