| Aiss a întrebat:

Au trecut mai mult de 30 de zile de cand sunt blocata pe facebook. ( nu pot sa dau tagg, like, comment si vorbit pe chat ) si tot nu m-am deblocat. imi arata un mesaj " blocata temporar ". cum ma pot debloca? sau cel putin cat mai am de asteptat?

3 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Salut.Pai depinde ce ai facut. Poti astepta ceva timp. Daca nu vrei sa astepti fa un facebook nou.
NUMAI BINE.

| Aiss explică (pentru StoicaAndi):

Am injurat o fata si mi-a dat raport cred. cat mai dureaza?

| StoicaAndi a răspuns (pentru Aiss):

Nu stiu exact, ma scuzi, cred ca aproximativ o luna-2 nu stiu exact ti-am mai spus.Cel mai bine e sa iti faci alt cont de facebook si sa fii mai atenta data viitoare