| XoxoJuICe a întrebat:

Hei TPU :*! Revin cu aceeasi problema pe care o am cu facebook-ul...Azi se implinesc 30 de zile de cand sunt blocata ( nu mai pot da mesaje,cereri,comm-uri, like-uri ) si inca nu mi l-au deblocat.thinking. E posibil sa ramana asa si sa trebuiasca sa-mi fac alt cont?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu cei de la facebook(trimitele mesaj).

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Sunt și ei oamnei nu calculatoare.Probabil că o să îti ridice restricția(daca consideră că merți) azi sau mâine.Succes

| XoxoJuICe explică (pentru DeyCj):

Cum adica "daca considera ca meriti " -_-'. Lol. N-am facut nimic..am dat doar prea multe cereri. Daca vorbeam urat sau jignitor mai spuneam.e aiurea rau. Dar, in fine happy. Sper sa fie cum spui tu :*

| DeyCj a răspuns (pentru XoxoJuICe):

Nu văd de ce să nu fie.Succes

| LiviuAlexoiu a răspuns:

Spune ceva atunci cand incerci sa dai like?

| XoxoJuICe explică (pentru LiviuAlexoiu):

Spune ca momentan nu pot efectua aceasta actiune..la fel si cand dau like-uri.