| Gameru a întrebat:

Auziti mai eu joc fifa 14 piratat la rezolutie 1280x720 si detalii pe medium,. Daca il cumpar si joc la ultimate team si la celelalte online pot sa il joc la rezolutia si detaliile pe care le joc piratat? Mentionez ca imi merge perfect.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca il ai original il voi juca pe ultra. Si eu am jucat Grid 2 piratat, iar apoi am castigat pe facebook, un cod pentru steam al jocului Grid 2. Eeee...iti zic sincer cand l-am downloandat original dupa steam, imi mergea pe high, comparativ cu cel piratat, care nu puteam sa trec de medium cu el. Deci ca si in cazul tau, orice joc original merge mult mai bine decat unul piratat, orice joc ar fi!
Bft! happy

| SilviaDulcik a răspuns (pentru Jipa95):

Cred ca ai tras pe nas. Jocul "piratat" posibil sa iti fi mers mai cu mai putine cadre pe secunda la aceleasi setari pe care le ai cu jocul legal de pe steam din cauza ca nu avea aplicat ultimele updates.

| Jipa95 a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Iti zic sincer ca ambele aveau cele mai recente update-uri, dar sunt mai bine optimizate astea ''originale'' daca vrei sa testezi, iti dau codul de downloand pentru steamwinking happy

| Gameru explică (pentru Jipa95):

Il cumpar pe originwinking

4 răspunsuri:
| PentruCaAutomobile a răspuns:

Iti va merge la fel, nici mai bine, nici mai rau. Singurele diferente vor fi din cauza versiunii mai noi care se actualizeaza, in comparatie cu versiuna piratata...